NAČIN IGRE:

Texas Scramble (SEŠTEVNA), ekipa šteje 4 člane. Upošteva se 10% od skupnega HCP-ja.

Startne oznake: moški rumene, ženske rdeče

Turnir ne velja za spremembo HI.

PRIJAVE:

Prijave sprejemamo na recepciji Igrišča za golf Ptuj do 03.06.2022 do 12. ure - Tel.: 041 791 065.

ŠTARTNI ČAS:

Start na strel ob 09:30. Startna lista bo objavljena na oglasni deski v recepciji igrišča 04.06.2022  po 15. uri in na www.golfportal.si

NAGRADE:

1., 2. , 3. mesto bruto in 1., 2., 3. mesto neto

Najbližje zastavici:  M + Ž: 5. luknja

Najdaljši udarec moški: 15. luknja

Najdaljši udarec ženske: 4. luknja

V primeru enakega rezultata v bruto ali neto kategorijah o zmagovalcu odloča boljši rezultat na zadnjih 9, 6, 3, 2, 1 luknjah oz. žreb. Ekipa lahko osvoji samo eno nagrado (z izjemo posebnih nagrad), bruto ima prednost pred neto.

CENE:

GF 18 za vse ki nimajo LK                                                                              40,00 EUR

Štartnina                                                                                                    5,00 EUR

Pogostitev in podelitev nagrad bo ob cca.15:30 v Bowling centru Ptuj

TEKMOVALNA KOMISIJA: